Jak Zamawiać


Formy płatności
Płatność za towary odbywa się z wykorzystaniem uznanych i bezpiecznych systemów płatności internetowych - przelew bankowy lub przy odbiorze.

- Przelew bankowy

Możesz dokonać wpłaty na konto przy pomocy przelewu bankowego lub wpłacić odpowiednią kwotę w banku lub na poczcie. Poniżej dane do wpłaty:
Drukarnia Dekoracji Marta Knap, ul. Wawelska 108, 64-920 Piła,
RAIFFEISEN POLBANK: 08 1750 0012 0000 0000 2953 7817
Jeśli wybierzesz tą formę płatności Twoje zamówienie trafi do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na konto., a przesyłka będzie Cię kosztować 12.99 PLN. Jeśli chcesz przyspieszyć proces możesz zeskanować potwierdzenie wpłaty i wysłać do nas mailem na adres: kontakt@drukarniadekoracji.pl 

- Przy odbiorze

Istnieje możliwość zamówienia 'za pobraniem' w przypadku zamówień o wartości do 250 PLN.
W takiej sytuacji wybierz jako formę płatności "Płatność za pobraniem". Wtedy możesz zapłacić
kurierowi przy odbiorze przesyłki. Kurier w takiej sytuacji przekazuje przesyłkę po wpłacie
odpowiedniej kwoty. W przypadku "Płatności za pobraniem" przesyłka kosztuje 17,99 PLN

.....................................................................................................................................................

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy:
Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.
Przy każdym towarze podany jest orientacyjny czas realizacji zamówienia, który upływa od momentu otrzymania przez Administratora pełnej płatności za towar. Koszt dostawy zamówień niestandardowych wyceniany jest indywidualnie.
Zamówienia realizowane są wyłącznie na terenie Polski.
Czas realizacji zamówień zawiera się w przedziale 3 - 5 dni roboczych. Dostawa firmą spedycyjną wynosi 48h w dni robocze (z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt ustawowo wolnych od pracy).
Jeżeli dostarczona przesyłka posiada widoczne uszkodzenia Zamawiający jest zobowiązany do odmówienia przyjęcia przesyłki lub złożenia reklamacji do firmy kurierskiej w dniu dostawy towaru oraz poinformowania o tym fakcie Sprzedawcy drogą mailową. 

Koszty przesyłek

 Wysyłka realizowana jest przez POCZTĘ POLSKĄ S.A.

- Przesyłka do 30 kg – 12,99 zł

- Koszt przesyłki za pobraniem jest stały - 17,99 zł

Termin dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską wynosi 48h (z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt ustawowo wolnych od pracy).
Podane ceny są cenami brutto. 

Sposób pakowania

Gotowe prace są pakowane w zależności od ciężaru i objętości.
Mniejsze paczki z naszymi produktami wysyłamy do Państwa w specjalnie dopasowanych pudełkach.
Większe prace pakujemy na palety, odpowiednio zabezpieczamy i tak przesyłamy do Państwa. Z racji tego, że wysyłamy duże ilości paczek i przesyłek paletowych firmami kurierskimi, posiadamy duże doświadczenie jak pakować paczki i palety, by dotarły do Państwa w nienaruszonym stanie.