Druk z własnego zdjęca

Załaduj własne zdjęcie

Zobacz wybraną fotografię jako

0złdoliczony rabat: 0zł

Dodatkowe informacje

Doskonała dekoracja stworzona po to, aby upiększyć ściany wzorem wybranym z wielomilionowej galerii fotografii lub grafiką z własnych zbiorów zdjęć. Wysokiej jakości lateksowa fototapeta – to fotorealistyczny papier syntetyczny powlekany lateksem, dedykowany do dekoracji wnętrz. Wysoka gramatura materiału gwarantuje trwałość i wytrzymałość podczas montażu oraz użytkowania. Natomiast gładka, delikatnie satynowa powierzchnia zapewnia głębokie nasycenie barw i poczucie estetyki w odbiorze. Przykładowe zastosowanie fototapety lateksowej w miejscach użyteczności publicznej: restauracje, puby itp. czy też w kuchni lub łazience polecamy laminowanie wydruku specjalnie do tego przeznaczonym laminatem zabezpieczającym przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Laminat pozwala na zmywanie i przecieranie fototapety bez uszczerbku na grafice. Do przyklejenia fototapety lateksowej na zagruntowaną ścianę wystarczy tradycyjny klej do tapet grubych papierowych i winylowych.
- HP Wall Paper 176g (tapeta papierowa z klejem aktywowanym po zmoczeniu, gładka, mat)
- Solvoprint Wallpaper (P) FR (białe PCW na podkładzie papierowym, przeznaczona do aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do aplikacji tapet. Wykończenie w połysku. Szybkoschnąca, odporna na zarysowania. Dostępna w 5 strukturach wykończenia powierzchni: classic – piasek, smooth – gładka, sand – drobny piasek, stucco – tynk oraz linen – płótno)
- Solvoprint Wallpaper (NV) FR (białe PCW na podkładzie flizelinowym, przeznaczona do aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do aplikacji tapet. Wykończenie w połysku. Szybkoschnąca, odporna na zarysowania. Dostępna w 4 strukturach wykończenia powierzchni: smooth – gładka, sand – drobny piasek, stucco – tynk oraz linen – płótno). Maksymalna szerokość jednego Brytu to 127 cm. W przypadku bardzo dużych formatów grafik, klient będzie informowany o ograniczeniach technologicznych wydruku.