Druk z własnego zdjęca

Załaduj własne zdjęcie

Zobacz wybraną fotografię jako

0złdoliczony rabat: 0zł

Dodatkowe informacje

Materiał samoprzylepny cenionej niemieckiej firmy Oracal, idealnie sprawdza się przy dekorowaniu powierzchni gładkich takich jak szkło, fronty mebli, drzwi czy gładkie płyty. Druk w ekologicznej technologii jest gwarantem bezwonności i bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu.
Naklejka matowa-Powierzchnia materiału jest gładka, satynowa, matowa, nie odbija światła i nie powoduje powstawania refleksów świetlnych.
Naklejka błyszcząca- Powierzchnia materiału jest gładka i błyszcząca, co sprawia wrażenie głębszego nasycenia kolorystycznego wydruku. Materiał błyszczący odbija światło powodując powstawanie refleksów świetlnych. Przy zastosowaniu naklejki w miejscach użyteczności publicznej lub w domach, polecamy laminowanie wydruku specjalnie do tego przeznaczonym laminatem zabezpieczającym przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Laminat pozwala na zmywanie i przecieranie naklejki bez uszczerbku na grafice. Minimalny wymiar naklejki to 50 cm x 50 cm. Minimalny wymiar naklejki z laminatem to 100 cm x 50 cm.