Druk z własnego zdjęca

Załaduj własne zdjęcie

Zobacz wybraną fotografię jako

0złdoliczony rabat: 0zł

Dodatkowe informacje

Mając pomysły i chęć stworzenia swojego miejsca w sposób ponadczasowy z całą pewnością, fototapeta na szkle będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego nowoczesnego mieszkania. Łatwość w utrzymaniu czystości, niezniszczalność szkła, jak również jego oryginalność sprawiają, że warto zdecydować się na takie przedsięwzięcie. Nasze panele szklane z grafiką wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Szkło jest odpowiednio hartowane i do tego ma również szlifowane krawędzie.
Druk na szkle bez podkładu, oznacza druk bez użycia białego koloru.
Druk na szkle z podkładem, oznacza druk z podłożem białym. Możliwość naniesienia białego podkładu przed właściwym drukiem pozwala uzyskać wysokie nasycenie barw na powierzchniach przezroczystych i ciemnych.
SAMODZIELNY POMIAR
Na gotowej ścianie prosimy zmierzyć przestrzeń pomiędzy górnymi szafkami a blatem, odjąć ok. 2-3 milimetry na wysokości oraz szerokości i mamy gotowy wymiar formatki (należy przygotować trochę mniejszą formatkę, aby swobodnie weszła w określone miejsce). Położenie otworu pod gniazdo elektryczne - prosimy o podanie wymiaru od lewej krawędzi i od dołu mierzonej przestrzeni do osi gniazda elektrycznego. Maksymalny format przy wysyłce kurierem DPD to 130 cm x 170 cm (Jedna tafla szkła!!). Koszty przesyłki szkła wyceniane będą indywidualnie, a cena wysyłki waha się od 100,00 zł netto do 350,00 zł netto w zależności od wymiarów i wagi paczki. W cenę materiału + wydruk nie są wliczone koszty dodatkowe, tzn.:
·Otwór do fi 70 mm – 60,00 zł netto / szt.
·Szlif krawędzi – 16 zł /mb
·Koszt opakowania – 50,00 zł netto za 1 metr kwadratowy opakowania
Maksymalny format przy wysyłce kurierem DPD to 130 cm x 170 cm (Jedna tafla szkła!!). Koszty przesyłki szkła wyceniane są indywidualnie, a cena wysyłki waha się od 100,00 zł netto do 350,00 zł netto w zależności od wymiarów i wagi paczki. Jesteśmy również w stanie wykonać dla Państwa wydruki na indywidualne zamówienie, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem.